Георгій Логвинський: Визнання ООН Росії окупантом дозволить посилити боротьбу з агресором (відео)
середа, 16 листопада 2016, 11:11

Організація об'єднаних націй офіційно визнала Російську Федерацію державою-окупантом, а Крим - окупованою територією. Це дозволить Україні посилити свої позиції у питанні боротьби з агресією північного сусіда.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський, коментуючи ухвалену 15 листопада резолюцію ООН "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)", ініційовану Україною.

На підтримку документа виступили 73 держави, проти голосували 23. 76 утримались. Співавторами української резолюції стала 41 держава-член ООН.

"Є чіткі формулювання цього документа, які говорять про розвиток міжнародної політики України. Росія – окупант. Анексія не визнається, порушення прав людини, кримських татар в Криму, порушення прав наших громадян, пов'язаних в тому числі і з призовом, невиконання міжнародних конвенцій", - пояснив суть документа представник "Народного фронту".

"Це черговий удар по Російській Федерації і ще раз повне розуміння, що якщо Росія не звільнить наші території, проводитиме далі політику окупації інших держав, включаючи Україну, - вона буде не просто під санкціями, а й будуть застосовані більш жорсткі заходи, які обмежуватимуть її як країну-відлюдька в світовій спільноті”, - підсумував Логвинський.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua