Ігор Жданов на Донеччині відкрив інноваційний центр для молоді та дітей (фото)
п’ятниця, 13 жовтня 2017, 14:40

Під час робочої поїздки в Донецьку область міністр молоді та спорту, представник партії «Народний фронт»  Ігор Жданов взяв участь в урочистому відкритті інноваційного центру для молоді і дітей «Простір без обмежень» у селищі Іллінівка.

Відкриття такого центру передбачає створення нових якісних можливостей для молоді громади через забезпечення роботи різних молодіжних платформ. Це відкритий простір для генерування ідей та проектної роботи, відпочинку та розваг, а також платформа для нових форм освіти і дозвілля молоді та сприяння розвитку кожної окремої особистості так і громади в цілому.

«Колишній занедбаний сільський клуб перетворився у гарний, сучасний, інтерактивний центр для саморозвитку юних мешканців громади. Хочу подякувати керівництву центру та Павлу Жебрівському за активну підтримку розбудови молодіжних центрів. Усього цього року планується відкрити 85 таких центрів на Донеччині, 39 вже працюють для молоді», - зазначив Ігор Жданов під час відкриття.

Також міністр разом із представниками Донецької обласної адміністрації відвідав молодіжний хаб «Вільна хата» у Краматорську, де поспілкувався з його активом. «Вільна хата» - простір для спілкування і навчання молоді, відкритий у 2017 році, де регулярно відбуваються курси векторної графіки, творчі вечори. Активісти хабу також надають волонтерську допомогу соціально незахищеним родинам. У базі «Вільної хати» нині знаходиться понад 1500 осіб, які так чи інакше долучалися до його діяльності.

Ігор Жданов закликав молодь Донеччини використовувати можливості, які сьогодні відкриті для молоді завдяки Угоді про асоціацію України та ЄС: «Пишіть і подавайте заявки на європейські гранти. Це гарний спосіб отримати додатковий ресурс на розвиток локальних молодіжних центрів та ініціатив».

Крім цього, міністр відвідав молодіжний центр платформа ініціатив «Теплиця» у Слов`янську. Основна діяльність центру зосереджена довкола гуртування активної молоді (16-35 років) Слов’янська через проведення заходів, спрямованих на побудову міцних горизонтальних зв’язків між активістами (вечори настільних ігор, кінопокази, мистецькі вечори, концерти тощо), програми неформальної освіти (зустрічі з успішними людьми в рамках програми хобі як робота та з фото-митцями в рамках роботи фотостудії і програми навчальних курсів з фоторетуші) робота у соціальному напрямку: робота з людьми з інвалідністю, допомога людям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua