Ігор Жданов щодо ухвалення закону про спортивну зброю: На це рішення роками чекала уся спортивна спільнота
п’ятниця, 19 січня 2018, 12:13

Верховна Рада на вечірньому засіданні 18 січня підтримала проект Закону про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (щодо уточнення деяких положень) (№6120), який стосується спортивної зброї.

За законопроект, розроблений Міністерством молоді та спорту на чолі з представником партії «Народний фронт» Ігорем Ждановим, проголосували 238 народних депутатів.

Законопроектом вносяться зміни до закону «Про фізичну культуру та спорт», зокрема визначення поняття «спортивна зброя»: вогнепальна (крім бойової) чи пневматична стрілецька, вихолощена (охолощена) та холодна зброя, що призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри і характеристики якої зафіксовано в правилах спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні.

Також передбачено, що купляти, зберігати і перевозити спортивну зброю і боєприпаси до неї, а також утримувати стрілецькі тири та стрільбища можуть виключно організації, що розвивають види спорту із використанням спортивної зброї - спортивні федерації.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який був присутній у сесійній залі під час голосування, подякував профільному Комітету Верховної Ради та всім народним депутатам, які віддали свої голоси за цей важливий для розвитку українського спорту законопроект: «На це рішення багато років чекала уся спортивна спільнота, особливо такі види спорту, як біатлон та кульова стрільба».

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua