Ігор Жданов: Реконструкція бази підготовки "Конча Заспа" - найкраща інвестиція в олімпійське майбутнє України
вівторок, 13 лютого 2018, 21:54

В Міністерстві молоді та спорту презентували план реконструкції олімпійського національного спортивного центру "Конча Заспа".

Презентація пройшла за участі очільника міністерства, представника партії "Народний фронт" Ігоря Жданова, керівництва бази, представників національних федерацій, спортсменів і тренерів.

"Модернізація нашої головної олімпійської бази є одним з ключових завдань для міністерства. В усьому світі підготовка національних збірних команд до чемпіонатів світу та Олімпійських ігор відбувається переважно на спеціалізованих спортивних базах національного масштабу", - сказав міністр.

Ігор Жданов зазначив, що з роботою таких сучасних баз він особисто знайомився під час візитів до Польщі, Білорусі та Японії.

"Переконаний, модернізація існуючих приміщень та реконструкція "Конча Заспи" з побудовою нових спортивних споруд - це найкраща інвестиція в олімпійське майбутнє України", - наголосив Ігор Жданов.

Генеральний директор бази Андрій Крилюк зазначив, що головними проблемами наразі є недостатня кількість тренувальних площ для спеціальної і загально-фізичної підготовки, а також застаріла інфраструктура.

Він нагадав, що за дорученням Ігоря Жданова нещодавно було відкрито нову гімнастичну яму. Для потреб бази також закуплене і встановлене нове обладнання та устаткування на 5,480 млн грн – борцівські килими, гальванічна ванна у медико-відновлюваний центр, льодогенератор, пральні машини та інше.

Наприкінці 2017 року на ОНСЦ "Конча Заспа" було переобладнано технічні приміщення під зали спеціальної та загально фізичної підготовки, замінено освітлення в ігровому залі, а також у залі гімнастики та дзюдо, реконструйовано систему відеонагляду тощо. Усе це на загальну суму 6,387 млн грн.

У 2017 р. було розроблено три проекти та відповідна документація (4,2 млн грн) на реконструкцію та будівництво нових спортивних споруд. Зокрема, на базі передбачається здійснити:

- реконструкцію та технічне переоснащення ігрового залу, орієнтовна вартість – 134,880 млн грн;

- будівництво сучасного спеціалізованого спального комплексу, який також відповідатиме потребам спортсменів з інвалідністю, орієнтовна вартість – 178,074 млн грн;

- на більш віддалену перспективу, будівництво першого в Україні плавального комплексу олімпійського класу, орієнтовна вартість – близько 518 млн грн.

Наразі всі проекти отримали погодження містобудівних умов. За наявності коштів до їх втілення можна приступати вже у 2018 році. Ігор Жданов зазначив, що наразі міністерством визначаються джерела фінансування початку будівництва першої черги.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua