Каплін має бути допитаний у справі злочинів проти Майдану і притягнутий до відповідальності за приналежність до банди Януковича, - народний депутат
понеділок, 29 серпня 2016, 14:05

Сергій Каплін має бути допитаний у справі злочинів проти Майдану і притягнутий до відповідальності за приналежність до банди Януковича.

Про це заявив народний депутат від фракції "Народний фронт" Андрій Помазанов.

За його словами, в політичних і журналістських колах давно обговорюється інформація про те, що кримінальне оточення Януковича після втечі у Росію залишило в Україні "смотрящих" за своїми бізнесовими структурами.

"Драпали в Росію поспіхом. Бізнес кидали в руки вчорашнім денщикам, які в один момент зі звичайних придворних скоморохів перетворилися на розпорядників серйозних ресурсів", - заявив народний депутат.

Помазанов висловив переконання, що саме так народився медійний персонаж Сергій Каплін.

"Досить подивитися кілька документів. По-перше, доказову схему з розслідування "Наших грошей" про структуру власності Захарченка, колишнього міністра внутрішніх справ Януковича. Розслідування чітко демонструє, що "112 канал" належить бізнес-імперії Захарченка. Поряд з назвою цього каналу на схемі стоїть прізвище Андрія Подщипкова", - розповів Андрій Помазанов.

"До недавнього часу Подщипков значився кінцевим вигодоотримувачем у власності "112 каналу". На сайті Національної ради з телебачення і радіомовлення досі вказано, що кінцевим бенефіціаром є саме він. Щоправда, нещодавно канал змінив структуру власності. Очевидно, зроблено це було якраз для того, щоб приховати зв’язки з представниками режиму Януковича", - зазначив депутат.

Водночас, персональна сторінка на сайті Верховної Ради України демонструє, що Подщипков є помічником Сергія Капліна. Коло замкнулося", - описує результати розслідування Помазанов.

Народний депутат називає ще два джерела інформації, які демонструють причетність Капліна до бізнес-імперії Януковича-Захарченка.

"Окрім того, що Подщипков є помічником депутата Капліна, він також став його заступником по "Партії простих людей". А ще одне розслідування сайту "Телекритика", журналісти якого професійно займаються вивченням медіа-ринку, крок за кроком, через прізвища показали всі таємниці заплутаних зв'язків, які ведуть від Партії регіонів до Капліна", - розповів Андрій Помазанов.

Однак, на його переконання, остаточно стало зрозуміло, хто такий "Попандопуло української політики", - з викритої журналістами переписки російської пропагандистки Столярової, яка працювала на "Інтері".

"Столярова відкрито пише, що Каплін - її проект. З числа тих, кого вона, за її ж словами, як "рука Кремля" посадила на депутатські місця у Верховну Раду", - підкреслив Помазанов.

На переконання депутата "Народного фронту", очевидні зв’язки Капліна із Захарченком і Столяровою мають стати предметом для розслідування Службою безпеки України.

"Також ми, як фракція, звертаємося до Генеральної прокуратури з вимогою викликати Капліна на допит у справі розстрілів на Майдані. Необхідно з’ясувати ступінь обізнаності і причетності Капліна до злочинів Захарченка, а також його інформаційну підривну діяльність за завданнями ФСБ, про що свідчить листування Столярової", - заявив народний депутат.

"В умовах війни такі, як втікач - колишній міністр внутрішніх справ Захарченко, чітко переслідують антиукраїнську мету, надаючи в обслуговування цілий канал окремим політикам. Правоохоронні органи мають відреагувати негайно, інакше примітивна на перший погляд клоунада "капліних" може занадто дорого коштувати державі", - наголосив Андрій Помазанов.

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua