Якщо відбудеться реванш, "рішення" московського суду стануть підставою для масових репресій в Україні, - Висоцький
вівторок, 27 грудня 2016, 17:01

Визнання російським судом Революції Гідності в Україні "державним переворотом" є підготовкою політико-правового фону для подальших дій щодо окупації України.

Про це написав народний депутат фракції "Народний фронт" Сергій Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

"Російський "суд" визнав Революцію Гідності 2014 року в Україні "державним переворотом". На перший погляд, це виглядає смішно… Однак справа не лише у пропагандистському елементі гібридної агресії. Це - підготовка політико-правового фону до подальших дій щодо окупації України та підтвердження того, що плани Кремля в цьому відношенні лишаються незмінними", - зазначив депутат.

На його думку, дії Кремля щодо відкритої окупації проходитимуть за сценарієм, який можна спостерігати в окупованому Криму: місцевий незаконний "російський суд" ув’язнив двох євромайданівців за події в Києві.

"Приблизно те саме буде використано у випадку криптоокупації. Якщо дестабілізація держави закінчиться приходом до влади сил реваншу, саме рішення московського суду і напрацьовані під час цього так званого процесу "матеріали" стануть відправною точкою для початку масових репресій в Україні", - наголосив представник "Народного фронту".

"Нам з вами, дорогі активісти, волонтери, добровольці, військовослужбовці, депутати, журналісти, готують статус "путчистів" та "незаконних збройних формувань". Замислюйтесь про це кожного разу, коли чуєте пропаганду про "мир за будь-яку ціну", - резюмував Сергій Висоцький.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua