Кремль став на шлях політичних убивств та знищення тих, хто відповідає за оборону та безпеку України, - Антон Геращенко (відео)
середа, 28 червня 2017, 17:48

Той факт, що останнім часом в Україні все частіше здійснюються теракти, організовані Росією, свідчить про те, що в Кремлі одним з напрямків знищення української державності визначено політичні вбивства та ліквідація людей, які беруть участь у забезпеченні оборони та безпеки нашої країни.

Про це заявив народний депутат  фракції “Народний фронт” Антон Геращенко під час презентації в ПАРЄ книги Володимира Горбуліна “Світова гібридна війна” в Страсбурзі.

“З точки зору держави Президент, парламент та Уряд мають збільшити виділення ресурсів та технологій для попередження подібних терактів”, - заявив Геращенко.

“В першу чергу це має бути робота з агентурою - засилка наших агентів до таборів з підготовки диверсантів, щоб ми могли розкривати теракти ще на етапі планування”, - сказав народний депутат.

“Найкращий спосіб попередження терактів - дізнаватися про них заздалегідь від агентури, введеної в глибокий тил противника”, - наголосив Антон Геращенко.

“Сьогодні Російська Федерація нічим не відрізняється від терористичної організації ІДІЛ. Це - держави-терористи, що витрачають кошти на підготовку та здійснення терактів і диверсій на території інших країн. Це - державний тероризм”, - підсумував він.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua