Максим Бурбак: Брехня і пропаганда проросійських каналів не має нічого спільного зі свободою слова (відео)
понеділок, 17 грудня 2018, 12:17

Фракція "Народний фронт" звертається до Президента України з проханням розглянути на засіданні РНБО постанову Верховної Ради "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо проросійських телеканалів "112 Україна" і "NewsOne".

Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

Він відзначив, що вчора в ефірі одного з цих з телеканалів транслювали черговий фейк проти нього та представників "Народного фронту".

"Вчора один з підконтрольних Кремлю і Медведчуку так званих телеканалів вилив проти мене низькопробний інформаційний бруд. Нічого іншого "Народний фронт" від телеканалу Путіна-Медведчука не очікував. На війні як на війні – ворог прагне знищити патріотичні українські сили. Але "Народний фронт" ніколи не піде на компроміси з тими, хто займається пропагандистською підривною роботою проти нашої країни", - підкреслив Максим Бурбак.

"Тому ми підтримали звернення до РБНО щодо запровадження санкцій проти юридичних осіб "112 Україна" і "NewsOne". Вкотре закликаємо членів фракції БПП та представників інших державницьких сил бойкотувати телеканали Путіна-Медведчука – "112 Україна" і "NewsOne" - та не відвідувати їхніх ефірів. Звертаємось до Президента нарешті розглянути на засіданні РНБО відповідну постанову Верховної Ради. Брехня і пропаганда – не має нічого спільного зі свободою слова", - заявив Максим Бурбак.

Він також наголосив, що "Народний фронт" неодноразово вимагав відсторонення Медведчука від переговорів, де він нібито представляє Україну.

"Ми неодноразово вимагали відсторонення Медведчука від участі у Тристоронній контактній групі, припинення його безперешкодних перельотів до Москви під прикриттям звільнення українських заручників, а насправді для отримання чергових інструкцій від Путіна для реалізації реваншистських планів в Україні. Наша фракція систематично закликає СБУ розслідувати діяльність Медведчука, як координатора проросійського реваншу і контрреволюції в Україні. Москва роками методично працює над дискредитацією найбільшої державницької політичної сили - партії "Народний фронт" та її лідерів", - наголосив Максим Бурбак.

"До речі, "112-му каналу" також доведеться відповідати за брехню, яку вони поширюють за вказівкою їхніх кремлівських роботодавців. Досить безкарно поширювати в Україні неправду і ворожу пропаганду", - додав керівник фракції "Народний фронт".

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua