Максим Бурбак: Годі маніпулювати законом про деокупацію! (відео)
середа, 17 січня 2018, 18:17

Припинити маніпуляції навколо законопроекту про деокупацію, який розглядає парламент, закликав керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Він зазначив, що після початку розгляду законопроекту в сесійній залі учора в російських та українських прокремлівських ЗМІ розпочалися відверті маніпуляції, які також підтримують і деякі українські політики.

"Одна з них, що вчора нібито не проголосували за поправку, якою визнається ЛНР і ДНР терористичними організаціями. Хочу трохи освіжити пам'ять цих політиканів. 27 січня 2015 року ми вже проголосували постанову Верховної Ради, де визнається ЛНР/ДНР терористичними організаціями", -  наголосив керівник фракції.

Він підкреслив, що в законопроекті №7163, який зараз розглядається, вже є норма про статус цих так званих "республік".

"Найважливіше просто почитати даний законопроект, в якому передбачається, що ЛНР/ДНР визнаються структурними підрозділами окупаційного режиму, які працюють в інтересах держави-агресора. Годі маніпулювати та годувати нашу країну різними сміттєвими фейками", - заявив Максим Бурбак.

Також керівник фракції "Народний фронт" зазначив, що це створює для ЛНР і ДНР та Росії зовсім інші, значно серйозніші, правові наслідки.

Він вкотре наголосив, що фракція "Народний фронт" голосуватиме за законопроект у другому читанні в редакції комітету, де були враховані поправки і від фракцій.

"Головне завдання документа - визнати Росію державою-агресором і притягнути її до відповідальності в міжнародних судах. За те, що вона чинить на тимчасово окупованих територіях", - наголосив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що деякі політичні сили свідомо затягують процес прийняття законопроекту, вимагаючи голосувати одні й ті ж поправки, і виконують замовлення держави-агресора.

"Під час новорічних свят, під час дзвонів на Кремлівських курантах, під час олів'є і шуб вони отримали завдання провалити даний документ",  - наголосив керівник фракції.

Він вкотре закликав народних депутатів, не зважаючи на належність до фракцій і груп, підтримати законопроект про деокупацію.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua