Максим Бурбак: Коаліцію треба створювати на принципах довіри, а не шантажу (відео)
середа, 30 березня 2016, 10:50

Коаліцію треба створювати на принципах довіри, а не шантажу, а ультимативні вимоги фракції "Батьківщина" в коаліційному процесі - це позиція опозиції в коаліції.

Про це наголосив Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак спілкуючись із журналістами в кулуарах парламенту.

"Ми почули вчора вимоги наших колег з "Батьківщини". Але коаліцію треба створювати на принципах довіри один одному. І те, що вчора було так ультимативно сказано, то я думаю, що Юлія Володимирівна  давно вже зайняла опозиційну сторону в коаліції. Вона не підтримувала ні бюджет, ні програму дій Уряду", - наголосив Бурбак.

"Ми бачимо намагання "Батьківщини"  якнайшвидше призначити  позачергові парламентські вибори, які повністю дестабілізують ситуацію в країні. А далі будуть позачергові президентські ", - зазначив Голова фракції.

Він підкреслив, що "Народний фронт" готовий до перемовин з усіма демократичними  фракціями щодо формування коаліції, щоб подолати політичну кризу.

"Ми відкриті для всіх. Зараз ведуться перемовини. Може Радикальна партія, врешті-решт, усвідомлюючи те, що нам треба подолати цю кризу, повернеться до переговорного процесу. Ми закликаємо всі фракції демократичного  табору приєднатись до коаліції: відновити роботу чи створити нову і продовжувати роботу", - наголосив Бурбак.

Він також додав, що єдиною умовою при формуванні коаліції є виключення об'єднання з Опоблоком чи депутатами, які голосували за "закони 16 січня".

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua