Максим Бурбак: "Народний фронт" одностайно підтримує Уряд і Прем'єр-міністра (відео)
вівторок, 16 лютого 2016, 11:30

Фракція "Народний фронт" одностайно підтримує коаліційний Уряд і Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Про це заявив з парламентської трибуни Голова фракції Максим Бурбак.

"Фракція "Народний фронт" одностайно виступає за підтримку коаліційного Уряду і Прем’єр-міністра. Я впевнений, що у сесійній залі переважають депутати з почуттям громадянської сумлінності і державницькими принципами. Майбутнє України в наших руках. Або ми відповідальні парламентарі, або легковажні популісти та інтригани", - сказав Бурбак.

Він наголосив, що в комітетах Верховної Ради вже заслухали звіт міністрів, і парламенту треба нарешті визначитись зі своїм ставленням до роботи Уряду.

"Існує 2 варіанти: назбирати 150 підписів і 226 голосів, щоб проголосувати за його відставку, усвідомлюючи повну відповідальність за всі наслідки, які наступають буквально з наступного дня, тому що цим запускається сценарій дострокових  виборів і хаосу. Або в іншому випадку - треба дати уряду нормально працювати", - підкреслив Голова фракції.

Максим Бурбак наголосив, що Парламент разом з Урядом і Президентом повинен знайти вихід з політичної кризи, оскільки сценарій "безкінечних виборів і дестабілізація країни – це жаданий сценарій кремлівського агресора.

"Втілення цього сценарію  матиме катастрофічні наслідки для держави», - підкреслив Бурбак.

"Закликаю до мудрості і виваженості. Нині голос кожного з нас може визначити успіх або програш України. Сьогодні маємо висловити тверде так коаліції «Європейська Україна» і коаліційному уряду Арсенія Яценюка. Ми не маємо права зійти зі шляху реформ, які ведуть Україну до повноправного членства у ЄС і НАТО", - закликав Голова фракції.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua