Максим Бурбак: Основна загроза державному бюджету – це популізм (відео)
понеділок, 19 листопада 2018, 11:50

Парламент та уряд повинні захистити реалістичний державний бюджет 2019 року від впливу передвиборчого популізму.

Про це під час Погоджувальної ради наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Наступного року буде додаткове навантаження для бюджету  – вибори. І головною загрозою як для бюджету, так і для країни в цілому вже зараз є популізм. Ще почуємо не одні захмарні обіцянки і космічні вимоги. Адже легко все обіцяти і ні за що не відповідати. Легко на словах гарантувати, але не пояснити, звідкіля на це візьмуться гроші. Так роблять тільки безвідповідальні демагоги", - підкреслив Максим Бурбак.

"Дуже влучно висловився лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк. Цитую: "Людям розповідають про збільшення зарплат, але не кажуть, де візьмуть гроші. Про підвищення пенсій, але мовчать, з яких надходжень. Обіцяють знизити тарифи, але не дають відповіді про фінансові компенсатори. На складні виклики пропонуються прості відповіді. Це популізм, вигідний, в тому числі, північному сусіду. Популізм, який сіє зневіру серед громадян України".

Максим Бурбак підкреслив, що фракція "Народний фронт", парламент та уряд повинні захистити реалістичні показники бюджету.

"Народний фронт" переконаний, що саме парламент з урядом захистять реалістичний бюджет 2019 року, в якому будуть закладені реалістичні до виконання показники, а не маячня популістів. Бо ми маємо бути відповідальними перед людьми. Нереальні обіцянки - це обман країни, який обернеться ще більшим розчаруванням. Майте це на увазі, коли гарантуєте золоті гори", - наголосив він.

"Бюджет повинен бути збалансований, реальний, і в ньому повинні бути забезпеченні два головні напрямки. Перше – фінансування національної безпеки і оборони на рівні не менше  5% ВВП. Друге – це субсидії та "теплі кредити" українцям. Ці програми започаткував ще уряд Яценюка. В цьому бюджеті має бути збережений курс життєво важливих реформ", - наголосив Максим Бурбак.

Він також підкреслив, що фракція наполягає на продовженні ремонту доріг за рахунок коштів від так званого "митного експерименту", підкресливши, що з часу його застосування, 2015 року, він був успішним.

"Ще раз підкреслю, що парламент та уряд мають стати на заваді дешевим обіцянкам у передвиборчий період. Треба мати совість і не робити бюджет заручником передвиборчого популізму. Головним викликом виборів є втримання курсу, вибраному в 2014 році. Це основа стабільної та незалежної  країни", - резюмував Максим Бурбак.  


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua