Максим Бурбак: Президент має внести до парламенту стратегію звільнення та повернення до України Криму і окупованого Донбасу (відео)
понеділок, 20 березня 2017, 12:03

Фракція «Народний фронт» вважає, що Президент України має внести до Верховної Ради стратегію звільнення та повернення до України Криму і окупованого Донбасу.

Про це заявив під час Погоджувальної ради керівник фракції Максим Бурбак.

«Останні події щораз більше переконують, що Україна невідкладно потребує зрозумілої, послідовної і прогнозованої політики щодо протидії агресору та відновлення територіальної цілісності. Президент України має внести до Верховної Ради стратегію звільнення та повернення до України Криму і окупованого Донбасу», - наголосив Бурбак. 

«Систематизація фактів про злочини окупаційних військ на нашій території, переслідування Росії у міжнародних судових інстанціях, законодавче визначення проміжного статусу окупованих територій, розвиток пріоритетних напрямків оборонного сектору – це та багато іншого має лягти в основу цієї стратегії», - зазначив керівник фракції.    

Він також підкреслив, що в «Народному фронті» зараз працює робоча група над створенням законопроекту про відновлення територіальної цілісності і найближчим часом фракція готова представити цей законопроект.

«У цьому законі має бути не лише констатація факту тимчасової окупації, а й визначення послідовних кроків зі звільнення українських територій та повернення Донецька, Луганська й Криму під повний контроль України», - зазначив Максим Бурбак.

«Усі наші кроки  зараз повинні бути спрямовані на те, щоб Україна якнайшвидше відновила територіальну цілісність, а ворог зазнав якнайсуворішого покарання за воєнні злочини і вже нині ніс повну відповідальність за свої злодіяння на окупованих землях нашої держави», - наголосив керівник фракції.    


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua