Максим Бурбак: Протягом року фінансування житла для учасників АТО-ВПО можна збільшити (відео)
п’ятниця, 8 лютого 2019, 18:06

Прискорити забезпечення житлом учасників АТО, які є внутрішньо переміщеними особами, можна, якщо до цієї держаної програми долучяться і місцеві бюджети.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Він наголосив, що категорія АТО-ВПО була закріплена в законодавстві у 2017 році. І в державному бюджеті 2018 року були вже передбачені кошти на компенсацію житла цим категоріям громадян.

"Ми розіслали листи усім ОДА, пропонували цій категорії захисників реєструватись. 1700 на черзі. Минулого року було виділено 25 млн грн. Дякуючи коаліційному уряду, за результатами перевиконання за перше півріччя додатково було залучено ще - і в сумі отримали 49 млн за весь рік. 54 квартири ми купили для цієї категорії населення", – зазначив Бурбак.

Він також повідомив, що звертався до уряду з проханням передбачити в бюджеті 2019 року на цю програму 200 млн грн.

"Звернувся до Прем’єр-міністра Гройсмана при розробці бюджету на цей рік, щоб було передбачено 200 млн грн.  Ми розуміємо, що для продовження співпраці з МВФ бюджет повинен бути збалансований, тому було закладено 25 млн", - сказав Максим Бурбак.

"Вчора на засіданні нашого профільного комітету (у справах ветеранів та людей з інвалідністю. – Ред.) ми знайшли резерви невикористаних у минулому році коштів – це додатково 73 млн грн. Звернулися до Прем’єр-міністра, щоб при їх розподілі направили на цю програму. Тобто, треба ще 100 млн", - зазначив Максим Бурбак.

Він також підкреслив: зважаючи на ріст ВВП, є надія, що після першого півріччя буде перевиконання бюджету - і тоді можна буде знову звертатись до уряду з проханням збільшити фінансування програми компенсації житла для учасників АТО – внутрішньо переміщених осіб.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua