Максим Бурбак: Реванш "регіоналів" має бути зупинений спільними зусиллями (відео)
понеділок, 22 травня 2017, 11:49

Фракція "Народний фронт" наголошує на невідкладному прийнятті парламентом рішення щодо перевиборів в Чернівецькій міській раді.

Про це під час Погоджувальної ради наголосив керівник фракції Максим Бурбак.

"Народний фронт звертається до голови профільного комітету невідкладно розглянути і передати на рішення залу питання щодо призначення перевиборів в Чернівецькій міській раді", - заявив керівник фракції.

"Там молода і дружня команда "фірташівців" робить усе, аби заблокувати розвиток міста, незаконно усунути з посади міського голову Олексія Каспрука. Рішення на розвиток міста не приймаються, а лише дерибанять гроші і землю", - наголосив Максим Бурбак.

Він також відзначив, що в Чернівецькій міській раді вже відбувся реванш "регіоналів". Існує небезпека, що подібні сценарії можуть повторитись і в інших місцевих радах різних рівнів.

"Чернівецька міськрада є зменшеним прикладом України в межах однієї області. Якщо тут відбувся реванш "регіоналів", то такий сценарій далі буде продовжуватись і в інших міських і обласних радах України. Разом ми повинні зупинити реванш "регіоналів" в Україні", - наголосив Максим Бурбак. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua