Максим Бурбак: Сьогодні час об'єднати зусилля Президента, Уряду і Парламенту
п’ятниця, 12 лютого 2016, 14:13

Фракція "Народний фронт" підтримує план дій Уряду на 2016 рік, який був представлений на останньому засіданні Кабінету Міністрів, і виступає за об'єднання зусиль Президента, Уряду і Парламенту у впровадженні реформ.

Про це заявив Голова фракції Максим Бурбак у п'ятницю, спілкуючись з представниками ЗМІ у Чернівцях.

"Уряд показав план дій і очікує на підтримку Парламенту. Фракція "Народний фронт" буде підтримувати кожного міністра і цей Уряд загалом. Ми за те, щоб впроваджувати реформи і розбудовувати державу, не розмінюючись на рейтинги і різні зиски, які хтось хоче отримати. І будемо рішуче боротися як з політичною корупцією, так і будь-якою іншою", - наголосив Бурбак.

Він підкреслив, що Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вкотре наголосив, що реалізація спільних завдань можлива лише в умовах конструктивної співпраці і взаєморозуміння між різними гілками влади, і що він є надійним партнером президента і коаліції.

"Народний фронт" постійно наголошує, що ми маємо відкинути популізм і деструктив, спільно працювати над захистом України від агресора і продовженням реформ", - сказав голова фракції.

Він також додав, що "Народний фронт" звертається до всіх правоохоронних структур, у тому числі і новоствореного Антикорупційного бюро, показати результати своєї роботи.

"Будь ласка, починайте працювати. Ми передбачили чинним законодавством ваші повноваження, ми вас створили, пройшли конкурси, бюджетом передбачено повне фінансування – будь ласка, покажіть результати", - сказав Максим Бурбак.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua