Максим Бурбак: Успіхи Чернівецького аеропорту - це підтвердження змін та розвитку економіки
четвер, 11 січня 2018, 13:50

Успішна діяльність Чернівецького аеропорту за 2017 рік - це підтвердження змін та розвитку країни.

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт", депутат-мажоритарник від Чернівецької області Максим Бурбак, коментуючи рекордний показник пасажиропотоку в Чернівецькому аеропорту.

"Три роки нашої з Миколою Федоруком наполегливої роботи з місцевою владою, керівництвом аеропорту та завдяки колосальній підтримці коаліційного Уряду, ми отримали позитивний результат. Аеропорт успішно працює і вдосконалюється. Це як нагорода за тривалу та наполегливу роботу", - зазначив Максим Бурбак.

"Робота аеропорту - це збільшення надходжень в бюджет міста, це забезпечення роботою  понад 150 працівників, це підвищення туристичної привабливості області. Зрештою, успішна робота аеропорту - це підтвердження змін та розвитку економіки країни", - підкреслив він.

Чернівецький аеропорт за 2017 рік прийняв майже 47,9 тисяч пасажирів, це втричі перевищує історичний максимум, який був зафіксований у 2013 році. Тоді аеропорт обслужив 16 тисяч пасажирів. Для порівняння, у 2016 році аеропортом скористались лише  12 673 пасажирів.

"Ще на посаді Міністра інфраструктури я наголошував на необхідності розвитку внутрішніх авіаперевезень. Минулого року внутрішніми рейсами скористались  84% пасажирів чернівецького аеропорту. Це ще раз підтверджує тезу, що нам треба розвивати українські аеропорти і регіональні авіасполучення", - наголосив Максим Бурбак.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua