Максим Бурбак: Від волі Президента залежить, чи країна продовжує реформи, чи стає на паузу
четвер, 10 березня 2016, 21:13

Лідер фракції БПП "Солідарність" Юрій Луценко запрацювався і тому починає втрачати розуміння реалій.

Так керівник парламентської фракції "Народний фронт" Максим Бурбак  прокоментував сьогоднішню заяву Юрія Луценка про те, що Прем'єр-міністр України має самостійно подати у відставку.

"Часом таке враження, що окремим представникам українського політикуму видали одну заїжджену платівку. Я не маю на увазі шановного Юрія Віталійовича, але, здається, почуття міри почало зраджувати і йому. Може він запрацювався і повторює одне й те саме як "мантру", - заявив Бурбак.

За його словами, сьогодні було опубліковано інтерв’ю Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, в якому міститься звернення до Президента України і членів парламентської коаліції з пропозицією або дати можливість працювати оновленому складові Уряду, або відправити його у відставку і не займатися торпедуванням роботи.

"Це чітка і зрозуміла позиція. Президент має найбільшу фракцію у парламенті. Фактично сьогодні від його волі залежить, - країна продовжує реформи або стає на паузу. І Юрій Луценко сьогодні є лідером цієї фракції. У волі Президента - чи країна продовжує розвиватися або освоює сценарій 2005 року", - зазначив Максим Бурбак. 

"М'яч на полі Президента і коаліції, які мають взяти на себе політичну відповідальність. Панові Луценку варто сходити в Адміністрацію, погодити там рішення всієї своєї фракції і оголосити його країні, а не займатися марнослів’ям",  - наголосив лідер фракції "Народний фронт".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua