Максим Бурбак: Відповідальність за країну лежить на нас (відео)
субота, 12 грудня 2015, 00:53

Народні депутати фракції «Народний фронт» під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком обговорили питання співпраці усіх фракцій коаліції.

Про це заявив Голова фракції Максим Бурбак спілкуючись з журналістами під стінами Адміністрації Президента.

“Ми обговорили нагальні проблеми і питання співпраці наших фракцій коаліції. Питання, які нам потрібно приймати на наступому пленарному тижні - це і податкова реформа, і бюджет наступного року, і реформа судочинства» − повідомив Бурбак.

«Ми вийшли на конструктив. Було узгоджено, що нам треба покращити координацію і співпрацю усіх чотирьох фракцій коаліції”, - зазначив Голова фракції «Народний фронт».

Він зазначив, що також обговорювалась можливість запровадження спільних засідань фракцій для напрацювання рішень зі спірних законопроектів, для подальшого позитивного голосування їх у сесійній залі.

“Щоб у зал коаліція виходила з більшістю голосів і щоб підтримувати всі реформи, які впроваджує і Уряд, і Президент”, − наголосив він.

“Всі ми розуміємо, що відповідальість за країну лежить на нас. Будь-які питання повинні бути вирішенні в площині діалогу. Ніхто нікому ульматумів не виставляє і немає права на це. І тому такі зустрічі будуть запровадженні на постійній основі”, - резюмував Максим Бурбак.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua