Максим Бурбак: Законопроект про спецконфіскацію стосується лише корупціонерів та чиновників, які уникають слідства
п’ятниця, 18 березня 2016, 09:37

Дія закону про спецконфіскацію поширюватиметься на чиновників і корупціонерів, які уникають слідства, - наголосив Голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак в ефірі телеканалу ICTV.

«Законопроект про спецконфіскацію не стосується представників бізнесу, а лише чиновників і корупціонерів, які півроку не співпрацювали зі слідством і сховалися за кордоном. Але, все ж таки, не крадіть, і вас не будуть притягувати до відповідальності», - зазначив Максим Бурбак.

Він наголосив, що всі застереження, які були виголошені в сесійній залі під час обговорення цього законопроекту, будуть розглянуті робочою групою при підготовці його до другого читання.

«Впевнений, що наступного пленарного тижня треба його розглядати і приймати», - зазначив Голова фракції. 

Він нагадав, що «Народний фронт» вимагав, щоб законопроект №4057 був внесений до порядку денного пленарного тижня і проголосований у першому читанні. Законопроектом визначається юридичний механізм повернення в Державний бюджет України заарештованих на рахунках понад 40 млрд грн коштів колишнього президента та його оточення. Ці кошти, за словами Максима Бурбака, вже закладені у бюджеті 2016 року на підвищення обороноздатності та покращення соціальних стандартів. 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua