«Ми - держава, яка стояла біля витоків європейської цивілізації», - Андрій Парубій з нагоди Дня Європи в Україні (відео)
п’ятниця, 20 травня 2016, 11:01

20 травня 2016 року Голова Верховної Ради України, відкриваючи пленарне засідання, привітав присутніх з Днем Європи, який щорічно з 2003 року відзначається у третю суботу травня.

«Для українців це особливий день. Два роки тому, під час Революції гідності, український народ довів, що Україна – це незалежна європейська держава. Ми - держава, яка стояла біля витоків європейської цивілізації. Україна була однією з тих держав, яка  творила Європу як явище, як цивілізаційний простір», - зазначив представник «Народного фронту».

Голова Верховної Ради подякував народним депутатам, експертам і європейським друзям України за роботу, яку вони виконують у напрямку покращення українського законодавства та його наближення до стандартів ЄС.

«Попри політичні перешкоди, попри військову агресію Російської Федерації у Криму і на Донбасі, ми швидкими кроками рухаємося в напрямку європейської інтеграції. Україна – це Європа, як говорили ми на Майдані», - підсумував Андрій Парубій.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua