Микола Княжицький: Україна має висловити солідарність з корінними народами, що зазнають утисків у РФ
четвер, 7 березня 2019, 11:48

Україна має висловити солідарність з корінними народами, що зазнають утисків в Росії та культура яких знаходиться на межі вимирання.

Про це сказав голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат фракції "Народний фронт" Микола Княжицький під час прес-конференції в одному з інформаційних агентств.

Він розповів про проект постанови про звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації.

"Українці не лише виборювали власну свободу, а й підтримували боротьбу за свободу інших колонізованих народів. Солідарність завжди давала нам надію на те, що ми побудуємо свою державу. І здобувши власну незалежність, ми не можемо забути про ті народи, які зазнають утисків, які не мають своєї державності, культура яких знаходиться на межі вимирання", - заявив представник "Народного фронту".

Микола Княжицький, як один з авторів проекту постанови, також зазначив, що метою ініціативи є захист прав людини, захист народів в імперії, яка є агресором, яка демонструє відсутність тих цінностей, які об’єднують всі цивілізовані країни.

У проекті постанови наведені численні приклади систематичного та масового порушення Російською Федерацією політичних, громадянських, національних, релігійних та культурних прав корінних народів РФ.

Автори ініціативи закликають засудити такі дії РФ, а також посилити політико-дипломатичний тиск на Росію задля відновлення свободи слова, совісті та мирних зібрань.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua