МВС планує збільшити кількість центрів оформлення біометричних паспортів у зв'язку з безвізом (відео)
понеділок, 10 квітня 2017, 21:47

Фракція “Народний фронт” розроблятиме пропозиції, як збільшити фінансування та організаційні зусилля в Уряді та Верховній Раді України для того, щоб у кожному райцентрі з'явилося більше пунктів оформлення біометричних паспортів і українці змогли відчути усі переваги безвізового режиму.

Про це заявив міністр внутрішніх справ, представник політичної партії “Народний фронт” Арсен Аваков після засідання фракції.

Він зазначив, що питання надання Україні безвізового режиму з ЄС і у зв'язку з цим - необхідність забезпечення усіх бажаючих громадян України біометричними паспортами - стали основними для обговорення на засіданні.

За його словами, на сьогоднішній день близько 4-х млн українських громадян вже отримали біометричні паспорти, а до кінця поточного року МВС планує видати ще близько 1,5 млн таких документів.

“Кілька тисяч паспортів отримують українці в день, але цього все одно недостатньо. Тому сьогодні також обговорювали можливість, як зробити так, щоб в кожному райцентрі збільшити кількість місць, де громадяни зможуть отримати біометричні паспорти для того, щоб відчути усі переваги безвізового режиму. Найвірогідніше, що фракція буде розробляти пропозиції, як збільшити фінансування та організаційні зусилля в Уряді та парламенті для того, щоб це відбулося”, - заявив міністр.

У той же час Арсен Аваков зауважив, що, починаючи з минулої п'ятниці та по сьогоднішній день, існують затримки у роботі ДП “Документ” через те, що Служба безпеки України перевіряє ключового провайдера, який забезпечував для цього державного підприємства функцію закритого, захищеного зв'язку.

“Ми в МВС не можемо впливати на цей процес. Ми сподіваємося, що наші колеги в СБУ достатньо швидко вирішать це питання з провайдером. Я думаю, що це питання одного-двох днів”, - підсумував він.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua