На Донеччині за сприяння Костянтина Матейченка відремонтують школу та встановлять ігрові майданчики у дитсадках
п’ятниця, 13 липня 2018, 13:29

Завдяки сприянню народного депутата фракції "Народний фронт" Костянтина Матейченка найближчим часом буде відремонтована школа у прифронтовому селищі Опитному та встановлено п’ять ігрових майданчиків у дитячих садочках міста Часів Яр.

Про це повідомили в прес-службі Донецької обласної.

Головний результат встановлення нового дитячого та ігрового спортивного обладнання – це крок до забезпечення гармонійного розвитку маленької людини. Кількадесят діточок міста зможуть регулярно перебувати в середовищі, яке відповідає сучасним гігієнічним, безпековим та естетичним вимогам. Завдяки підтримці народного депутата справа з ремонтом покрівлі Опитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нарешті зрушила з мертвої точки, зазначили в прес-службі.

"Ми на особистому прикладі переконалися, що депутат піклується про покращення життя маленьких мешканців наших невеликих міст. Маємо надію, що і надалі мешканці прифронтових міст та селищ Донеччини будуть мати таку потрібну для нас підтримку", – подякували депутату представники влади Часового Яру та Опитного.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua