Надання Україні «Джавелінів» - це потужний сигнал Росії, що Україна здатна себе захистити, - Ігор Алексєєв (відео)
середа, 2 травня 2018, 12:34

Надання Україні протитанкових ракетних комплексів американського виробництва Javelin є потужним сигналом для Російської Федерації про те, що наша держава зміцнює власну обороноздатність і що нам допомагають міжнародні партнери.

Про це заявив представник фракції «Народний фронт» Ігор Алексєєв у середу в ефірі одного з телеканалів.

Він нагадав, що ще рік тому в Україні точилися дискусії про те, чи дадуть нам «Джавеліни», чи ні. При цьому багато хто вважав, що цього ніколи не станеться.

«Це дуже потужний сигнал того, що Сполучені Штати Америки підтримують Україну. І це, я переконаний, лише перший крок. Ну і, звичайно, це дуже серйозний, вагомий фактор впливу. Коли російський танкіст їде і знає, що він 100 % буде знищений такою зброєю, тоді у нього виникнуть сумніви, чи варто їхати (в Україну), чи варто займатися тим, чим він займається», - заявив народний депутат.

У той же час представник фракції «Народний фронт» вважає, що українська держава має і надалі розвивати свій військово-промисловий комплекс та створювати власні зразки сучасного озброєння.

Ігор Алексєєв зауважив, що наразі Україна входить в ТОП-10 найбільших у світі постачальників зброї та військової техніки поряд з такими країнами, як США, Франція, Німеччина тощо.

«Насправді, потенціал України – і виробничий, і науковий – надзвичайно високий. Ми виробляємо одні з найкращих у світі танки. Ми показали, що можемо виробляти і ракетні комплекси, радіолокаційне обладнання. Це є додаткова стаття доходної частини бюджету, це мільярди доларів, це тисячі робочих місць і, в першу чергу, це працююча «оборонка», це працюючі підприємства. І це той потенціал, коли ми можемо виробляти все те, що може нас захищати», - наголосив парламентар.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua