Перевірка проекту "Стіна" має припинити кремлівські інсинуації, - Тетерук
середа, 12 жовтня 2016, 11:39

Партія "Народний фронт" і її лідер Арсеній Яценюк вимагають якнайшвидшої повної перевірки ходу виконання проекту "Стіна", аби встановити істину й нейтралізувати "кампанію кремлівської пропаганди" проти облаштування кордону з Росією.

Про це заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт", учасник АТО Андрій Тетерук, коментуючи заяви керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника про те, що відповідне розслідування поки не дало результатів.

"Народний фронт" і Арсеній Яценюк вимагають якнайшвидшої повної перевірки ходу виконання проекту "Стіна". Ми зацікавлені в тому, щоби встановити істину й нейтралізувати кампанію кремлівської пропаганди проти облаштування кордону з Росією", - наголосив Тетерук.

"Інженерне облаштування кордону було й залишається необхідним - поряд з іншими проектами посилення обороноздатності й переозброєння війська. Ми це розуміли з перших днів Уряду Яценюка, тим більше - після того, як російська агентура на каналі "Інтер" і в Опоблоці розпочала системно шельмувати цей проект. Москва зацікавлена саботувати облаштування кордону, зірвати чи дискредитувати будь-які оборонні проекти України", - сказав він.

Народний депутат також вказав на правові суперечності в поведінці керівників НАБУ щодо проекту інженерного облаштування кордону.

"По-перше, Ситник в своєму інтерв’ю вкотре підтвердив очевидний, давно відомий факт: Яценюк і його Уряд не мали й не мають жодного стосунку ані до виконання робіт в рамках відповідних бюджетних програм, ані до обрання виконавців цих робіт. Інженерне облаштування кордону - децентралізовані роботи, які не потребують жодного втручання Кабміну чи Прем'єра. Але деякі ЗМІ замовчують цей аспект і безсоромно використовують тему "Стіни" для дискредитації не так Яценюка, як цілої державної влади", - підкреслив Андрій Тетерук.

"По-друге, НАБУ заявляло, що "розслідує" цей проект від березня 2016 року. Нині ж Ситник каже, що, цитую, "необхідно провести ще дуже багато роботи: фактичний огляд, вивчення кошторисної документації, проведення експертиз, ревізій". Ми вітаємо таку ретельність детективів бюро, ми на вашому боці, - але ж що ви робили півроку?

По-третє, якщо не проведено експертизи й ревізії, не виявлено ознак злочину - навіщо НАБУ взагалі говорить про проект "Стіна" й створює інформаційні приводи для кампанії російської пропаганди проти України?", - відзначив народний депутат.

Він також наголосив, що зміцнення кордонів і держави повинно стати справою кожного, а не тільки представників "Народного фронту".

 

Довідково

Андрій Тетерук - професійний військовий, пройшов шлях від командира взводу в Сухопутних Військах та Внутрішніх Військах МВС до начальника штабу миротворчої місії України в Косовому. Під час АТО повернувся з цивільного бізнесу, створив батальйон особливого призначення "Миротворець". Полковник поліції. 

Голова підкомітету з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради. Член Військової Ради "Народного фронту".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua