"Народний фронт" наполягає на негайному прийнятті законопроекту про реінтеграцію Донбасу (відео)
вівторок, 19 грудня 2017, 10:47

Фракція "Народний фронт" закликає парламент прийняти законопроект про реінтеграцію Донбасу янайшвидше.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак. 

"Фракція "Народний фронт" наполягає на розгляді законопроекту про  відновлення територіальної цілісності України. Закон про визнання Росії агресором, про покладання повної відповідальності на Росію за окуповані території має бути ухвалений в найкоротші терміни", - наголосив керівник фракції. 

"Позиція "Народного фронту" чітка, послідовна і незмінна. Цей закон потрібен Україні. І його прийняття є надважливим правовим і політичним рішенням для України. Це дозволить нам захистити мирне населення окупованих територій через поширення на нього норм міжнародного права щодо обов’язків країни-окупанта", -  підкреслив Максим Бурбак.

Він також наголосив,  що прийняття закону стане підставою для розширення українських і міжнародних санкцій проти Російської Федерації. За його словами, на основі цього закону стане можливим "формування консолідованої правової претензії до Росії за усі збитки внаслідок агресії та окупації. Йдеться про вже подані та майбутні судові позови від України на сотні мільярдів доларів",  - зазначив лідер фракції. 

"Цей закон повинен бути прийнятий. Тому що цей закон в інтересах української держави. Голосування за нього покаже українському суспільству, хто насправді вболіває за відновлення територіальної цілісності нашої держави і протистоїть російській агресії тут, в парламенті України", - наголосив Максим Бурбак.

Керівник фракції також підкреслив,  що рішення Росії про вихід зі складу так званого “Спільного центру координації і контролю” (СЦКК) означає ескалацію конфлікту, відмову від мирного плану, подальше утримання території Донецької і Луганської областей. 

"Це ще один крок і ще одне підтвердження того, що жодних мирних домовленостей Росія не збирається виконувати. І це ще один фактор для негайного і обов’язкового ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу", - наголосив керівник фракції. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua