"Народний фронт" не висуває жодних нових вимог щодо коаліції, – Максим Бурбак (відео)
понеділок, 28 березня 2016, 15:17

Пропозиції Президенту щодо кандидатури Прем’єр-міністра, а також кандидатур до складу Кабінету Міністрів України вносить коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді.

Про це заявив Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак під час спілкування з журналістами.

"Згідно з Конституцією України пропозиції Президенту щодо кандидатури Прем’єр-міністра, а також кандидатур до складу Кабінету Міністрів України вносить коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді", - зазначив він.

"Ми сьогодні почули про умови входження в коаліцію від інших партій: спочатку прийняття законопроектів, які вони вважають дуже потрібним, а потім створення коаліції", - сказав Максим Бурбак.

Він відзначив, що "Народний фронт" не висуває жодних нових вимог, як це озвучив керівник фракції БПП.

"Хочу нагадати, що 2 місяці ми відкрито звертаємося до колег з БПП, щоб вони публічно визначилися з варіантом подолання штучно створеної політичної кризи. Або ми відновлюємо роботу коаліції "Європейська Україна" і підтримуємо програму дій чинного Уряду, або вони пропонують альтернативного Прем’єра, склад Уряду і нову програму", - наголосив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що "Народний фронт" не підтримає відставки діючого Уряду, поки не буде альтернативи.

"Депутати нашої фракції хочуть бачити склад нового Кабінету Міністрів і програму дій нового Уряду, а не слова і завірення в тому, що будуть проводитися реформи. Я бачив програму діючого Уряду – там 379 конкретних рішень,  які треба впровадити", - сказав Голова фракції.

"Треба відповідально ставитись до ситуації в країні. Для того, щоб було економічне зростання – треба, щоб Уряд стабільно працював, а не ділити портфелі", - резюмував Максим Бурбак.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua