"Народний фронт" вимагає від СБУ розслідувати факти отримання Мураєвим коштів від країни-агресора (відео)
четвер, 20 вересня 2018, 13:33

"Народний фронт" звертається до Служби безпеки України розслідувати факти, які свідчать, що Євген Мураєв отримував мільйони доларів від російського олігарха Олега Дерипаски.

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак з трибуни парламенту.

"Журналісти телеканалу "Еспресо" оприлюднили документи, які свідчать, що Мураєв отримував, а може й надалі отримує, мільйони доларів від російського олігарха Дерипаски. Перерахунки здійснювалися через фірми-прокладки в ЄС", - сказав керівник фракції.

"Треба наголосити, що Мураєв отримував гроші не у Дерипаски, а у російських спецслужб, бо в авторитарній Росії немає незалежних олігархів. Всі вони під тотальним контролем тамтешнього ФСБ. Тих бізнесменів, які пішли проти волі Путіна вже давно немає на цьому світі", - зауважив Максим Бурбак.

Він також зазначив, що ці гроші витрачались на фінансування проросійських телеканалів.

"Так само можемо стверджувати, що ці кремлівські мільйони доларів йшли на фінансування телеканалу "NewsOne", яким донедавна нібито володів Мураєв. Це черговий доказ того, що ось тут у залі сидять російськи колаборанти, які працюють в інтересах Москви. Вони ж створили в Україні мережу кремлівських каналів, які 24 години на добу руйнують свідомість українців", - наголосив Максим Бурбак.

"Вважайте цю заяву моїм зверненням в СБУ. Сподіваюся, що цього разу СБУ результативно розслідує ці факти, а не так, як це було з нашими зверненнями щодо телеканалу "Інтер", - заявив керівник фракції.

Він також нагадав, що фракція "Народний фронт" одноголосно ухвалила рішення бойкотувати три прокремлівських телеканали: "NewsOne", "112" та "Інтер".

"Нагадую, що фракція "Народний фронт" ініціювала розробку законопроекту про обов’язкову реєстрацію публічних агентів, які працюють в інтересах держави-агресора. Ще раз наголошую: тільки тих, хто працює на державу-агресора", - наголосив Максим Бурбак.

"Сьогодні,  під час щорічного послання Президента України, прозвучали слова підтримки ініціативи "Народного фронту". Тільки так, спільними зусиллями ми будемо стримувати кремлівську навалу на інформаційному фронті", - резюмував Максим Бурбак

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua