"Народний фронт" вимагає запровадження візового режиму з Росією, - Максим Бурбак (відео)
вівторок, 11 квітня 2017, 10:58

Фракція "Народний фронт" звертається до СБУ та Державної служби спецзв’язку з проханням забезпечити безперебійну видачу біометричних паспортів, а до Уряду - виділити додаткові 200 мільйонів гривень на створення нових сервісних центрів для їх видачі.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Сьогодні ми повинні достойно підготуватися до зустрічі безвізового режиму, який Україна остаточно набуде після рішень Ради ЄС і Європейської Ради. Станом на 7 квітня Державна міграційна служба МВС видала понад три мільйони біометричних паспортів. Щодня їх видається від 9 до 12 тисяч",  -  наголосив він.

"Народний фронт" звертається до СБУ і Держспецзв’язку з проханням забезпечити безперебійне функціонування електронної системи оформлення і видачі біометричних документів громадянам. Ми звертаємося до Уряду України, що треба додатково виділити понад 200 мільйонів гривень на створення нових сервісних центрів для видачі паспортів та інших документів", -  заявив Бурбак.

Керівник фракції також наголосив на необхідності впровадження візового режиму з країною-агресором - Росією.

"З впровадженням безвізового режиму з ЄС гостро постає питання запровадження візового режиму з Російською Федерацією як країною-агресором. "Народний фронт" послідовно вимагає цього важливого рішення. Стосунки з РФ повинні відбуватися в санкційному режимі. Окрім того, візовий перетин кордону з державою-агресором – це питання національної безпеки і захисту української держави",  - заявив він. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua