"Народний фронт" закликає колег з БПП підтримати законопроект про спецконфіскацію (відео)
вівторок, 7 лютого 2017, 13:45

Керівник парламентської фракції "Народний фронт" Максим Бурбак закликав колег з парламентської фракції фракції "Блок Петра Порошенка" підтримати законопроект про спецконфіскацію.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами в парламенті.

"Я звертаюся до колег з БПП, щоб вони підтримали ініціативу Уряду, тому що цей законопроект про спецконфіскацію є урядовим. Його публічно підтримав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, публічно підтримав Президент Петро Порошенко. Впевнений, що треба ставити крапку в цьому питанні. Гроші, які вкрав Янукович, повинні бути повернуті в бюджет", - наголосив Максим Бурбак. 

"Вчора під час Погоджувальої ради усі говорили про об'єднання і допомогу Україні. Впевнений, і сьогодні також будемо проводити бесіди серед патріотично налаштованих, відповідальних депутатів з тим, щоб зібрати більшість голосів", - сказав народний депутат.

Розгляд урядового законопроекту про спецкоефіскацію №5577 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо механізму стягнення необґрунтованих активів на користь держави у порядку цивільного судочинства" у порядку денному сесії заплановано на четвер, 9 лютого.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua