«Народний фронт» закликає прискорити ухвалення антикорупційного судочинства, - Андрій Помазанов (відео)
середа, 4 жовтня 2017, 12:48

Влада має поставити крапку в судовій реформі та довести, що вона дійсно бореться з корупціонерами.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Андрій Помазанов на брифінгу у Верховній Раді.

За його словами, напередодні парламент успішно ухвалив і продовжив судову реформу, прийнявши процесуальні кодекси та зміни до них. «Таким чином ми дали змогу новому складу Верховного Суду працювати повноцінно, за новим процесуальним законодавством», - зазначив Андрій Помазанов.

«Але я хочу сказати, що ті кримінальні провадження, які було розпочато антикорупційними органами – Генеральною прокуратурою, НАБУ, СБУ – вони сьогодні розслідуються і, на жаль, без належного антикорупційного судочинства та за відсутності антикорупційної судової влади вони не можуть бути завершені та доведені до логічного кінця», - зазначив депутат.

Він наголосив, що саме «Народний фронт» найактивніше з усіх парламентських фракцій боровся й бореться за антикорупційні зміни в нашій державі. Представник фракції «Народний фронт» нагадав, що Уряд Арсенія Яценюка провів безпрецедентні й революційні за швидкістю та глибиною реформи в сфері боротьби з корупцією. «Ми розкрили реєстри нерухомості й достатки посадовців, запровадили численні механізми прозорості в державних фінансах та власності, створили спеціалізовані антикорупційні органи», - уточнив депутат.

«Але зупинилися на тому, що зараз немає антикорупційного судочинства, і ми сьогодні закликаємо всіх парламентаріїв долучитися до фракції «Народний фронт» і напрацювати єдиний законодавчий акт, який регулюватиме діяльність антикорупційних судів та антикорупційного судочинства», - додав Андрій Помазанов.

«Ми розуміємо, що являє собою притягнення до кримінальної відповідальності корупціонерів: це не є висновок слідчого, це не є обвинувальний акт, це - вирок суду», - наголосив депутат.

«Поки ми не отримаємо вироки судів по всіх справах, які розпочаті щодо корупціонерів, ми не зможемо сказати, що судова антикорупційна реформа відбулася. І сьогодні ми повинні напрацювати такі законодавчі акти, напрацювати таку судову систему антикорупційних органів, яка зможе дати логічне продовження всім кримінальним провадженням, які на сьогодні існують. Тому «Народний фронт» закликає всіх депутатів долучитися до створення робочої групи для напрацювання узгодженого проекту закону про антикорупційне судочинство і якнайшвидше внесення цього єдиного, узгодженого законопроекту до сесійної зали з його подальшим ухваленням», - підсумував Андрій Помазанов.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua