«Ні я, ні мої колеги не подавали до ГПУ заяви щодо Шабуніна і Центру протидії корупції», - Георгій Логвинський (документ)
понеділок, 28 березня 2016, 11:38

«У неділю після брифінгу в Генеральній прокуратурі та повідомлення в ЗМІ про те, що група депутатів, у тому числі я, нібито подали заяву до ГПУ щодо пана Шабуніна, я подзвонив декільком з названих на брифінгу колег і встановив, що ніхто з нас не звертався до Генпрокуратури з жодними зверненнями щодо дій пана Шабуніна і Центру протидії корупції», - заявив депутат фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Георгій Логвинський у понеділок, 28 березня.

Він пояснив, що деякий час тому було подано колективну заяву за підписом близько 30 депутатів на адресу сенатора США з проханням підтвердити, що американська сторона надала 200 тис. доларів на реформу прокуратури.

«Генпрокуратура повідомила, що вона ці кошти нібито не отримувала, у зв’язку з чим ми звернулися до сенатора США за інформацією, чи було надано ці кошти і чи є правдивою заява ГПУ, що вона їх не отримувала. Ось таким було це звернення», - уточнив представник «Народного фронту».

«Тому інформація ГПУ є недостовірною», - додав він.

«Хочу повідомити, що жодні заяви щодо Шабуніна не подавалися, заяв про відкриття кримінальних проваджень не поступало», - наголосив Георгій Логвинський.

Він зазначив, що його колеги-депутати, чиї прізвища згадували в Генпрокуратурі і з котрими він говорив, також підтвердили цей факт.

«Документ, який продемонстрували, – це звернення до сенатора США щодо питання, пов’язаного з передачею 200 тис. доларів Генеральній прокуратурі на реформи. Однак прокуратура не надала вичерпної відповіді щодо використання цих коштів і повідомила, що вона їх не отримувала», - підсумував Георгій Логвинський.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua