Ніжин є серйозним претендентом на перемогу в конкурсі «Сім чудес України», - Олександр Кодола
понеділок, 4 липня 2016, 10:57

Представники понад 30 загальноукраїнських та регіональних ЗМІ прибули до Ніжина  в рамках прес-туру по представленні міста у фіналі  конкурсу «7 чудес України». Історичні міста та містечка», повідомили в прес-службі Чернігівської обласної партійної організації «Народний фронт» у понеділок, 4 липня.

За інформацією прес-служби, запросив журналістів познайомитися із туристичними принадами міста народний депутат фракції «Народний фронт» у Верховній Раді, уродженець Ніжина Олександр Кодола. Активну участь у організації заходу взяли ніжинська команда «Народного фронту», очільники міста та депутати міської ради.

«Старовинна історія, архітектурні пам’ятки, велике культурне надбання роблять Ніжин серйозним претендентом на перемогу у фіналі конкурсу «Сім чудес України». Ніжину є чим здивувати навіть вибагливого туриста. Ну де ще, крім Ніжина, побачите такий архітектурний ансамбль, де сплелися історія і традиції кількох національностей? Ніде, окрім Ніжина, ви не побачите такого унікального музею, як поштова станція. У якому місті є ще така унікальна пішохідна зона, як Гоголівська вулиця? Який ще університет України може похвалитися такою історією, випускниками і культурним надбанням, як університет імені Гоголя? І це вже не кажучи про наш місцевий бренд, якому сотні років – знаменитий ніжинський огірок», - прокоментував участь Ніжина у конкурсі організатор прес-туру  Олександр Кодола.

На думку народного депутата, участь Ніжина у такому відомому конкурсі, інтерес ЗМІ до міста нададуть Ніжину серйозний поштовх у розвитку туристичної галузі і покращання життя у місті.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua