Олександр Романовський: Слід скласти звернення до Уряду щодо фінансування розвитку Запоріжжя у 2018 році
п’ятниця, 24 листопада 2017, 14:43

Народний депутат фракції «Народний фронт» Олександр Романовський висловився за доцільність написання спільного звернення до Кабінету Міністрів стосовно виділення коштів на Запорізьку область в держбюджеті 2018 року.

Як повідомили в прес-службі Запорізької обласної партійної організації, про це він сказав під час виїзного спільного засідання колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке проходило у місті Бердянськ.

«Ми бачимо позитивні результати розвитку Запорізької області, але ж і маємо до чого прагнути в наступному році. Підтримую написати спільне звернення до Кабінету Міністрів України стосовно виділення коштів на Запорізьку область в Держбюджеті 2018 року. Це стосується таких проектів як Національний заповідник Хортиця, будівництво доріг та інші напрямки соціально-економічного розвитку. Вважаю, що наші об’єднані зусилля дадуть свої плоди на благо мешканців регіону», – зазначив Олександр Романовський.

Також у спільному засіданні колегії та Ради регіонального розвитку прийняли участь представники обласної влади, міста Бердянська та народні депутати України, що представляють Запорізькій край у Верховній Раді.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua