Опоблок прагне зупинити будівництво "Європейського валу" за вказівкою Кремля, - Ігор Лапін
понеділок, 12 вересня 2016, 18:39

Представники "Опозиційного блоку" продовжують підривати захист країни, торпедуючи оборонні проекти.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Ігор Лапін, коментуючи оприлюднену сьогодні вимогу Опоблоку зупинити будівництво лінії інженерних споруд на українсько-російському кордоні.

"Хотів би нагадати, що Опоблок – це музей з живими експонатами часів Януковича. Там набір прізвищ, які прямо причетні до знищення української армії, до руйнування українських спецслужб, розкрадання економіки і державних фінансів. Це вони радісно кивали головами, коли Янукович призначав міністрами силових відомств осіб з російськими паспортами, а ті у свою чергу розікрали військове майно і зруйнували Збройні Сили, готуючи Україну кинути під ноги Росії. Тоді їх зупинив Майдан, Небесна сотня і тисячі добровольців на фронті", - сказав Лапін.

За його словами, вимога зупинити будівництво "Європейського валу" є продовженням політики знесилення країни перед окупаційними планами Росії, і очевидно, що це відбувається за вказівкою Кремля.

"На українсько-російському кордоні збудовано сотні кілометрів інженерних споруд у відповідності до затвердженої проектної документації і рівня фінансування. Рокадні дороги, протитанкові рови, системи відеоспостереження. Знесилена злодіями Януковича країна змогла виділити кошти для того, щоб вперше в історії демаркувати кордон з РФ, зупиняти російських диверсантів і сепаратистську наволоч. Країна могла б виділити набагато більше коштів, в тому числі на облаштування кордону, якби негідники з Опоблоку не обікрали країну на паркани "межигір’їв" і мисливських "сухолуч", залишивши народ у злиднях, без армії і зброї", - наголосив народний депутат.

Він також заявив, що вимога Опоблоку провести міжнародний аудит проекту "Стіна" заслуговує на окреме обговорення. Лапін нагадав, що державна аудиторська служба вже провела перевірку будівництва інженерних споруд на початку 2016 року і встановила, що воно відбувалося без порушень.

"Проте Опоблок своєю вимогою переслідує зовсім іншу мету. Знаючи, що лінія інженерних споруд на кордоні є режимною територією, туди неможливо потрапити без спеціального доступу, вони мріють про те, щоб аудит проводив особисто Лавров з Пєсковим", - зазначив Ігор Лапін.

"Простіше кажучи, у колишніх соратників Януковича кілька завдань. Перше, дискредитувати ідею демаркації кордону з Росією. Друге, звинуватити Уряд Арсенія Яценюка, який своїми діями зробив Україну справді незалежною від Російської Федерації. Третє, дезінформувати українське суспільство, підриваючи довіру у власну державу. Четверте, створити інформаційний привід для каналу "Інтер" і йому подібних, які обслуговують кремлівські інтереси. П’яте, дати російській столяровщині і шуваловщині жвачку про укрофашистів для згодовування російській аудиторії", - підкреслив парламентар.

Депутат від "Народного фронту" також закликав українців бути пильними. 

"Якщо соратники Януковича, а також найняті ними капліни репетують, що все погано, значить саме тут ми, українці, рухаємося у правильному напрямі", - резюмував Ігор Лапін.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua