Пашинський: «Інтер» має припинити займатися маніпуляціями і телевізійним «кілерством»
четвер, 30 квітня 2015, 01:16

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, член фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський просить Генеральну прокуратуру перевірити інформацію, поширену в ефірі телеканалу «Інтер», і у разі її не підтвердження – очікує вибачень від каналу. 

З відповідною заявою він звернувся сьогодні до Генпрокуратури.

Пашинський зазначає, що телеканал «Інтер» розповсюдив у своєму ефірі інформацію про продаж арештованого палива, яке належало підприємствам олігарха Курченка, і нібито його причетність до цього. 

«Я, як громадянин України, маю право на захист свого чесного імені та ділової репутації. Наголошую, що жодне слово відносно мого прізвища, що було оприлюднене під час трансляції вказаних телепрограм, не відповідає дійсності», - сказав він. 

Народний депутат підкреслив, що будь-яке повідомлення про злочин має ретельно перевірятися компетентними органами. 

«Водночас, інформація має подаватися об’єктивно, базуючись на фактах. Замість цього телеканал «Інтер» вдався до класичних маніпуляцій, які застосовуються в інформаційних війнах олігархічних телеканалів проти їхніх політичних супротивників», - сказав він. 

За словами Сергія Пашинського, у разі підтвердження оприлюдненої інформації всі винні особи мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності. 

«В іншому разі – телеканал «Інтер» має публічно вибачитись і спростувати недостовірну інформацію», - наголосив він. 

«Журналісти повинні чесно служити суспільству, а не виконувати брудні замовлення своїх власників і займатися телевізійним «кілерством», - резюмував голова комітету.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua