Павло Дзюблик: Учні мають отримувати безкоштовні підручники
середа, 22 квітня 2015, 11:48

Міністерство освіти та науки підтримало ініціативу депутатів «Народного фронту» Павла Дзюблика та Вадима Кривенка щодо безоплатного надання учням підручників та посібників.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників» був зареєстрований у Верховній Раді у лютому, повідомляє прес-служба народного депутат Павла Дзюблика.

«Якщо підручники для школярів будуть купувати батьки, то зовсім скоро кожен другий учень буде бачити їх тільки у музеях. Відповідно буде збільшуватись кількість неосвічених людей, що тільки відкидатиме розвиток України на десятки років назад. Це неприпустимо для європейської держави», - сказав народний депутат.

«Безоплатні підручники і відновлення програми «Шкільний автобус» - це наша спільна робота з Урядом», - зазначив Павло Дзюблик.

Він також додав, що на закупівлю шкільних автобусів за ініціативи «Народного фронту» було виділено 47 мільйонів гривень.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua