Павло Петренко: Київ приєднався до пілотного проекту Мін`юсту «Шлюб за добу»
неділя, 14 серпня 2016, 22:02

14 серпня у Києві у сервіс-центрі «Готово!» було запущено пілотний проект «Шлюб за добу». Київ став четвертим із шести міст, де українці можуть одружитися без бюрократичних перепон і затримок.

«Ми прийняли рішення, що треба відходити від радянських бюрократичних процедур, які існували в Україні протягом останніх років, коли молоді пари мали чекати місяць, а іноді й більше, щоб зареєструвати шлюб. Факти свідчать про те, що в кожному четвертому випадку пари вимушені були шукати шляхи, щоб пришвидшити цей процес. Тому ми створили умови, щоб вільні українці могли вільно приймати рішення, коли їм одружуватися», - зазначив міністр юстиції, представник партії "Народний фронт" Павло Петренко.

За його словами, Київ став четвертим із шести українських міст, де запущено даний пілотний проект. Міністр юстиції нагадав, що 19 серпня аналогічний сервіс буде запущено у Львові, а на початку вересня – у Херсоні. 

«Сервіс користується популярністю серед громадян, про що свідчить статистика одружень за новою процедурою. З моменту запуску пілоту в Сєвєродонецьку, Одесі та Маріуполі майже 200 українських молодих пар зареєстрували шлюб за цією процедурою», - додав Павло Петренко.

Він також наголосив: з наступного року аналогічна процедура буде запущена по всій країні. 

«Наше завдання як держави забезпечити якісний сервіс. Українці мають кохатися, а про документи подбає Мін’юст. Це наш лозунг, який ми запроваджуємо в життя», - наголосив міністр. 

Очільник Мін'юсту поінформував присутніх, що сьогодні першими в столиці за новою процедурою шлюб взяли переможці конкурсу історій кохання. Він закликав всі молоді пари, які збираються одружитися, долучатися до конкурсу і стати першими, хто візьме шлюб під час запуску пілотного проекту у Львові та Херсоні. Надіслати історії та фото можна за адресою електронної пошти shlubzadobu@gmail.com.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua