Павло Петренко: Ми запускаємо систему СМС-інформування громадян про реєстраційні дії, які вчиняються з їхнім майном
середа, 26 жовтня 2016, 14:33

Громадяни України відтепер зможуть отримувати СМС-повідомлення про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, а також сповіщення про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном.

Відповідне рішення за ініціативи міністра юстиції, представника партії «Народний фронт» Павла Петренка було ухвалене сьогодні на засіданні Уряду.

«Нещодавно Верховна Рада прийняла розроблений Міністерством юстиції антирейдерський закон, покликаний встановити жорсткі механізми боротьби із рейдерством. Серед новацій законопроекту -  запуск системи СМС-інформування про будь-які зміни, які відбуваються в реєстрі. Сьогодні ми виносимо на розгляд Уряду акт, який передбачає імплементацію цієї ініціативи», - зазначив міністр.

Він також повідомив. що окрім інформації про реєстраційні дії користувачі, завдяки системі СМС-інформування, зможуть в режимі реального часу взнавати про те, хто цікавився їхньою власністю.

За словами Павла Петренка, щоб скористатися новою послугою, треба зробити лише 3 простих кроки. Перший з них полягає у отриманні реєстраційного номера об’єкта нерухомості. Він вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі. Другий крок – відкрити кабінет власника майна на сайті реєстру і там поставити майно на відповідний контроль. Третій крок – вказати номер телефону, куди приходитимуть повідомлення.

«Даний сервіс буде дуже зручним для наших власників нерухомого майна, адже їм не знадобиться ходити до реєстратора і витрачати час, щоб отримати інформацію», - додав міністр юстиції. 

Павло Петренко також поінформував присутніх: поки антирейдерський закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження європейських стандартів захисту прав власності та економічних інтересів громадян та інвесторів» (№5067) чекає на введення в дію, система СМС-сповіщень працюватиме у форматі пілотного проекту в тестовому режимі.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua