Павло Петренко відкрив перший в Україні центр надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану зразка OpenSpace (фото)
четвер, 30 листопада 2017, 15:26

Міністр юстиції, представник партії «Народний фронт» Павло Петренко відкрив перший в Україні центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану європейського зразка «OpenSpace».

«Сьогодні ми запускаємо пілотний проект з надання послуг в органах реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами. Українці зможуть отримати найбільш популярні сервіси без зайвої бюрократії, черг та необхідності кілька разів відвідувати РАЦС», - зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами «OpenSpace» зібрав 12 найбільш популярних послуг, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану столиці. Зокрема, реєстрація народження малюка, подача документів для одруження, зміна імені, повторна видача документів та багато інших.

«Це лише перша ластівка зміни якості надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану. Ми розширимо даний пілотний проект, щоб українці у кожному куточку країни могли отримати сучасні комфортні сервіси європейського зразка», - додав міністр.

Павло Петренко особисто перевірив роботу нової системи.

«Моє завдання, як міністра юстиції, забезпечити громадян новою якістю сервісів у сфері юстиції. І сьогодні ми зробили це у напрямку реєстрації актів цивільного стану. Все дуже просто й зручно, а головне – швидко. Більшість послуг надаються за кілька хвилин. Максимально громадянам доведеться провести в комфортному «OpenSpace» усього 40 хвилин», - зазначив очільник Мін’юсту.

Водночас він нагадав, що громадяни, які не бажають витрачати час на відвідування органів ДРАЦС, можуть отримати більшість послуг в режимі онлайн.

«Для цього достатньо зайти на наш «Онлайн будинок юстиції» за адресою https://online.minjust.gov.ua і замовити потрібну послугу. Все це можна зробити прямо в себе вдома або у офісі», - наголосив Павло Петренко.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua