Повний пакет інфраструктурних законопроектів внесено до парламенту, - Володимир Омелян
середа, 29 листопада 2017, 12:59

Міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян сподівається, що Верховна Рада найближчим часом ухвалить пакет інфраструктурного законодавства.

Про це він заявив, виступаючи у Європейській Бізнес Асоціації.

«Повний пакет законопроектів у парламенті. Це законопроекти про внутрішні водні шляхи, про залізничний транспорт, будівництво концесійних доріг та інші. Насправді, закон про залізничний транспорт треба було схвалювати ще роки 2-3 тому. Якби так сталося, якраз зараз вже сплив би перехідний період і в цьому році можна було б запускати приватну тягу на залізниці. Цього не сталося, як не сталося цього із річкою, багатьма іншими важливими ініціативами. Але сподіваюсь, що все ж в грудні цього року або на початку наступного всі ці закони будуть проголосовані», - сказав міністр.

З позитивних змін на «Укрзалізниці» Володимир Омелян відзначив налагодження співпраці з General Electric, запровадження корпоративного управління тощо.

«Але має відбутися системна реформа. Має бути чітка підтримка і позиція Уряду, керівництва держави: «так, ми хочемо щоб ця компанія була мегауспішною, щоб вона дійсно була локомотивом української економіки. Ми вам дали весь ресурс, інструментарій, робіть все, що вважаєте за потрібне, і йдіть вперед», - додав він.

За словами міністра інфраструктури, законопроект про залізничний транспорт може дати старт якісному перетворенню «Укрзалізниці»: «Законопроект на 90-95% влаштовує всіх: «Укрзалізницю», бізнес, міжнародних експертів. І цей закон потрібно невідкладно проголосувати в першому читанні, доопрацювати при необхідності на парламентській площадці з міністерством і з бізнесом, проголосувати його в цілому та за основу».

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua