При формуванні госпітальних округів повинна враховуватися думка місцевих громад, - Максим Бурбак (відео)
середа, 18 січня 2017, 10:59

Депутатів-мажоритарників необхідно включити в робочі групи при формуванні госпітальних округів - для врахування думки місцевих громад у цьому питанні.

Таку вимогу до Міністерства охорони здоров`я та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства виголосив з трибуни парламенту керівник фракції "Народний фронт", депутатажоритарник 204-го виборчого округу Максим Бурбак.

"Вимагаю включити в робочу групу щодо створення госпітальних округів депутатів-мажоритарників, які добре знають ситуацію в областях. Впевнений, що депутати-мажоритарники мене підтримають", - наголосив Максим Бурбак.

"У Чернівецькій області не може бути два госпітальні округи. Там має бути три. На моєму 204-му окрузі з центром у Хотині є краща інфраструктура, добудовується пологовий будинок, центральна районна лікарня модифікується. Чиновники в Києві не знають як зробити так, щоб на місцях були враховані побажання громади. Тому необхідне включення в такі робочі групи депутатів-мажоритарників ", - резюмував керівник фракції.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua