Проект "Стіна" потрібно активізувати для захисту української території, - Ігор Лапін
п’ятниця, 22 липня 2016, 17:55

Потрібно активніше підходити до реалізації проекту "Стіна", бо саме вона зможе зупинити агресора під час нападу на нашу державу і захистити українську територію від ворога.

Про це написав народний депутат фракції "Народний фронт" Ігор Лапін на своїй сторінці у Facebook за результатами зустрічі з колегами-народними депутатами та керівництвом Державної прикордонної служби України.

"В умовах, коли ситуація на Сході загострюється і небезпека вторгнення через інші області залишається, треба оперативніше підходити до реалізації проекту "Стіна", - наголосив Лапін.

"Чому нам так потрібна ця "Стіна"? Якщо просто – то вона має зупинити вторгнення ворога. Бо її основа – це протитанковий рів, глибиною 2-3 метри і шириною 4-6 метрів. Далі земляний насип і металевий паркан з колючим дротом заввишки в 2 метри. Інше завдання "Стіни" – не пропустити на нашу територію нелегалів і диверсантів. Тому зараз додатково загородження оснащуються відеокамерами", - розповів депутат.

За його словами, на сьогодні проект "Стіна" реалізовано в Харківській та Чернігівській областях. Далі в планах Сумська і Луганська області, а також території, які сьогодні непідконтрольні Україні, після їх остаточного звільнення.

Парламентар також зауважив, що наразі є певні законодавчі прогалини щодо цього проекту і завдання парламенту вирішити їх вже цієї осені.

"Перша - земля, на якій будується "Стіна" – належить людям, тому постає питання законності будівництва, і що в замін мають отримати власники цих земель. Друга – передбачити кримінальну відповідальність за контрабанду, яка потоком йде через прикордонні території", - резюмував представник "Народного фронту".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua