Псевдоугода про постачання електроенергії до Криму є злочинною та носить сепаратистський характер, - Георгій Логвинський (відео)
понеділок, 23 листопада 2015, 11:10

Так звана угода щодо постачання електроенергії в окупований Крим по своїй суті є злочинною з юридичної точки зору та має відверто сепаратистський характер.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський у неділю в ефірі телеканалу "112".

За його словами, абсолютно незрозуміло, як можна було підписувати угоду, в якій йдеться, що електроенергія постачається до "Кримського федерального округу РФ".

"Я абсолютно не розумію, як можна було підписати угоду, де фігурують три компанії, одна з яких як юридична особа просто не існує", - зазначив народний депутат.

За його словами, в угоді згадуються три компанії: це "Укрінтеренерго" з українського боку, "Центр расчетов" Російської Федерації, і третя компанія – Державна кримська компанія "Крименерго".

Щодо останньої, як підкреслив Георгій Логвинський, то такої юридичної особи не існує.

"Вона відібрана в нас, а відносно директора цією компанії розпочато кримінальне провадження, він має бути в розшуку", - пояснив представник "Народного фронту".

"З особою, що перебуває в розшуку, ми підписуємо угоду?" - обурився він.

"Можу навести такий приклад: у Латвії відносно туркомпанії за те, що вона підписала угоду щодо доставки туристів у Крим, було відкрито кримінальну справу, проведено обшуки, затримано директора. Лише на підставі того, що угоду було укладено з особою, якої не існує", - зазначив Георгій Логвинський.

За його словами, стосовно чиновників, які підписували дану угоду, відкрито кримінальні провадження.

"Йдеться про те, що ця угода є недійсною, має відверто сепаратистський характер", - наголосив представник "Народного фронту".

Як відомо, народні депутати раніше звинуватили у причетності до лобіювання угоди про постачання електроенергії до Криму людей, наближених до російського олігарха Костянтина Григоришина.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua