Рада дозволила мешканцям гуртожитків приватизовувати житло, - Олександр Кодола
середа, 20 квітня 2016, 12:37

Сотні тисяч українців зможуть скористатися своїм законним правом на приватизацію житла в гуртожитках. Це стало можливим після ухвалення сьогодні законопроекту №1076 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення сфери застосування та вдосконалення окремих положень передачі гуртожитків у власність територіальних громад і забезпечення реалізації житлових прав законними мешканцями гуртожитків)".

Про це повідомив народний депутат фракції "Народний фронт" Олександр Кодола на своїй сторінці Facebook.

"Це наш спільний законопроект, підготовлений робочою групою за участю депутатів, експертів і громадськості. Він надзвичайно важливий для 500 тисяч мешканців гуртожитків, які стали свого роду заручниками власників приватизованих підприємств і роками проживають під загрозою виселення", - повідомив представник "Народного фронту".

Він нагадав, що свого часу за копійки було приватизовано цілі багатоповерхові будинки із сотнями мешканців.

"Так склалося, що люди, які заробили ці невеликі квадратні метри, де виросли їх діти, на жаль, не мають законодавчого права приватизувати своє житло", - зазначив народний депутат.

"Прийняття закону дозволить, нарешті, запустити механізм передачі гуртожитків, що були незаконно включені до статутних капіталів підприємств під час приватизації, у власність органів місцевого самоврядування, та в подальшому дасть можливість мешканцям гуртожитків приватизувати свої кімнати, в яких проживають по 15-30 років", - резюмував народний депутат.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua