Роман Заставний вирішує проблему Тернопільського ставу
середа, 6 грудня 2017, 12:33

Голова Тернопільської обласної партійної організації «Народного фронту» Роман Заставний долучився до вирішення долі Тернопільського ставу: народний депутат спільно з науковцями організував круглий стіл з покращення екологічного стану водного об’єкта, який розташований поблизу центру міста та є чи не головною «родзинкою» для його мешканців та туристів.

Як повідомили в прес-службі Тернопільської обласної партійної організації «Народного фронту», після перших обговорень Роман Заставний заявив, що ідею якнайшвидше вирішити проблеми з чистотою водоймища підтримують як науковці, так і представники влади.

«Вже співпрацюємо з науковцями Тернопільського педагогічного університету в цьому напрямку. Далі сформовані пропозиції подамо на розгляд міністру екології Остапові Семераку», – зазначив Роман Заставний.

Підтримує депутатів і науковців у цій справі й міська влада.

«Прагнемо об’єднати ідеї науковців, громадськості, депутатів, аби прийняти одне правильне рішення щодо екології Тернопільського ставу. Ми впевнені, це дасть змогу «вдихнути» в наше водоймище нове життя», – підсумував Роман Заставний.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua