Розпочинають роботу національні авіалінії SkyUр, - Володимир Омелян
четвер, 14 грудня 2017, 14:35

З  березня 2018 року в Україні розпочне роботу новий український авіаперевізник – SkyUp, що принесе глобальні зміни на ринку внутрішніх та зовнішніх авіаперевезень.

Про це було оголошено на прес-конференції за участі міністра інфраструктури, представника партії "Народний фронт" Володимира Омеляна.

У планах авіакомпанії на перший рік роботи - виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків.

«Приємно відзначити, що синергія бізнесу та держави дає свої плоди. Йдеться не тільки про розвиток авіаіндустрії, додаткові надходження в бюджет, відродження регіональних аеропортів. Важливо, що віднині українці матимуть більше можливостей, аби відкривати для себе світ», - наголосив Володимир Омелян.

«Хочу запевнити пасажирів, що ми рухаємось далі. Міністерством інфраструктури розпочато роботу над повноцінним втіленням Європейської Директиви з аеропортових зборів. Це означатиме, що всі аеропорти з пасажиропотоком до 5 млн. пасажирів на рік будуть мати розв’язні руки щодо встановлення своїх тарифів і зборів за своєю бізнес-моделлю, не треба буде бігати до чиновників і погоджувати ставки. Ми працюємо над повною лібералізацією ринку і готові підтримати всіх, хто виступає за чесну конкуренцію, хто хоче розвитку своєї авіакомпанії і розвитку України», - підкреслив очільник Мінінфраструктури.

Додатково: Чартерні перевезення в 2018 році будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками - Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Внутрішні українські регулярні рейси запустять наприкінці травня – на початку червня. На першому етапі рейси заплановано за двома напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса.

Міжнародні регулярні рейси в 2018 році плануються за такими напрямками – Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака.

З 2019 року мережа маршрутів буде розширюватися разом зі зростанням парку літаків авіакомпанії SkуUp.

Вартість усіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та обраних додаткових послуг. Вартість буде залежати від напрямку обраної подорожі та від часу придбання квитків. Наприклад, квиток «Київ-Одеса» коштуватиме від 499 гривень в один бік.

Лише за 2018 рік авіакомпанія планує надати послуги близько 650 000 українців.

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua