Санкції, які зараз обговорюються, повинні бути для Путіна нокаутом - Арсеній Яценюк (відео)
понеділок, 21 лютого 2022, 19:13

Недієві санкції дали можливість Путіну сьогодні мати 190 тисяч військ на українських кордонах. Санкції, які зараз обговорюються, - це повинен бути нокаут для Путіна, - наголосив Прем'єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк у програмі «Тиждень з Марією Гурською» на телеканалі «Еспресо».

Арсеній Яценюк підкреслив, що не поділяє популярної думки, що санкції проти РФ треба вводити превентивно: “Треба бути реалістом. Треба, щоб ці санкції не були пшиком. Тому що це буде виглядати смішно”.

“Санкції повинні вводитися в ту ж секунду, коли перший російський солдат тільки подумав перетнути український кордон”, - підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що ці санкції не можуть бути фікцією: “Наші західні партнери повинні усвідомити, що після санкцій 2014 року Путін став сильніший. Золотовалютні резерви Російської Федерації збільшилися до 620 мільярдів доларів - більш ніж вдвічі. Так званий фонд “благосостояния” збільшився у чотири рази - до 190 мільярдів доларів. Російська економіка має ріст 4,6%. Погляньте на російську армію - Росія і Путін погрожує всьому світу своєю гіперзвуковою зброєю”.

“Запровадження санкцій і виключення Росії з Великої вісімки мало привести до ізоляції Путіна. Непогано він ізолювався. З Трампом зустрічався, з Байденом зустрічався, зі всіма європейськими лідерами зустрічається”, - наголосив він.

“Захід повинен усвідомити, що він з них таким чином знущається. Недієві санкції по факту дали можливість Путіну сьогодні мати 190 тисяч військ на українських кордонах. Санкції, які зараз обговорюються, - це повинен бути нокаут для Путіна”, - підкреслив Арсеній Яценюк.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua