СБУ має негайно розслідувати діяльність російських пропагандистів в Україні, - Андрій Помазанов (відео)
четвер, 15 вересня 2016, 12:07

Народні депутати фракції "Народний фронт" відвідали Службу безпеки України для отримання відповіді на депутатське звернення, яке вони принесли сюди 10 днів тому, з вимогою розслідувати факти системних інформаційних диверсій проти України, які відбувалися на телеканалі "ІНТЕР" стараннями кремлівських пропагандистів Марії Столярової та Ігоря Шувалова.

"Добродомов, Борислав Береза уже визнали справжність підписів, достовірність і фактично підтвердили існування свого зв'язку зі Столяровою. СБУ має всі обставини, щоб відкрити кримінальне провадження та дослідити яким саме чином взаємодіяли окремі народні депутати з  Шуваловим і Столяровою", - заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Андрій Помазанов під будівлею СБУ.

Окремо представник "Народного фронту" звернув увагу на необхідність відкрити кримінальну справу проти Столярової та Шувалова, аби притягнути їх до кримінальної відповідальності, а Шувалова ще й видворити з території України як особи, що вела підривну діяльність.

"Я би дуже хотів, щоби президент, як очільник держави, взяв під контроль розслідування цієї справи, аби не дати ворогам, диверсантам в інформаційній політиці, таким як Столярова, Шувалов та окремі народні депутати, підривати цілісність нашої держави", - наголосив Помазанов.

"Саме тому ми хочемо почути від СБУ, що саме було зроблено за 10 днів, для того щоб притягнути до відповідальності Столярову, Шувалова, і до якої відповідальності будуть притягнуті українські громадяни, народні депутати Каплін, Борислав Береза, Добродомов", - резюмував парламентар.

Як відомо, саме 15 вересня закінчується 10-денний термін, протягом якого СБУ мала відреагувати на відповідну вимогу членів фракції "Народний фронт".

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua